Modena TravelModena Travel
Forgot password?

Porto Carras Meliton Thalasso & Spa

    Dostupne sobe

    LOKACIJA: Porto Carras Grand Resort je jedan od najvećih i najpoznatijih hotelskih kompleksa u Grčkoj. Nalazi se na poluostrvu Sithonia, 120km od Soluna. Kompleks se sastoji iz hotela Meliton, Sithonia i Village Inn (bungalovi. U okviru kompleksa nalazi se i najveća privatna marina u jugoistočnoj Evropi, dobro poznati Thalasso therapy i Spa centar, kao i vinograd koji zauzima 47,5 ha površine.

    Najluksuzniji hotel u celom kompleksu – Meliton Thalasso&Spa je na desetak minuta daleko od mesta Neos Marmaras, do kojeg se može stići i brodićem koji je na raspolaganju gostima hotela. Hotel se nalazi na samoj plaži. Meliton Deluxe Thalasso & Spa Hotel je sinonim za luksuz. Arhitekturom podseća na brod, a unutar svog kompleksa nudi vrhunske restorane mediteranske i internacionale kuhinje, zabavu, opuštanje, prelepu plažu i bazene u obliku lagune.

    SADRŽAJ: recepcija, bankomat, heliodrom, parking, bazen na otvorenom, zatvoreni bazen, dečiji bazen, ležaljke i suncobrani kraj bazena i na plaži (besplatno), peškiri za plažu (deposit 20€), WIFI (doplata), nekoliko barova i restorana, kafeterija, poslastičarnica, trafika, TV sala, butici, diskoteka, barovi na plaži, program animacije gostiju, sala za društvene igre, centar za kupovinu, bioskop na otvorenom, mini market, prodavnica pića, sala za konferencije kapaciteta do 450 mesta, škola tenisa, 9 teniskih terena, marina, kursevi za sportove na vodi, golf teren sa 18 rupa, jahački klub, fudbalski i košarkaški teren, stoni tenis, profesionalni ronilački klub, teretana, SPA&Wellness (spa centar, hamam, sauna, masaže, talasoterapija, hidromasaže,salon lepote, frizer…) – doplata, dečije igralište, klub za decu (4-12 god.)…

    Gosti hotela koriste sve usluge celog kompleksa.

    USLUGA: Usluga u hotelu je noćenje sa doručkom (na bazi švedskog stola, samoposluživanje), uz mogućnost doplate usluga polupansiona ili punog pansiona.

    SOBE: Sve sobe imaju klima uređaj, SAT TV/radio, mini bar, internet priključak, fen, sef, kupatilo, terasu.

    Deluxe jednokrevetna soba pogled golf teren

    Oko 30 m2, prostrane, sa pogledom na golf teren. Obično imaju francuski ležaj, predviđene za 1 osobu.

    Deluxe jednokrevetna soba pogled more/marina

    Oko 30 m2, prostrane, sa pogledom na more ili marinu. Obično imaju francuski ležaj, predviđene za 1 osobu.

    Deluxe soba pogled golf teren

    Oko 32-36 m². Prostrane i uređene u savremenom stilu, s pogledom na golf teren. Predviđene za 2-3 osobe (bračni ili dva kreveta i pomoćni ležaj ili dečji krevetac).

    Deluxe soba pogled more/marina

    Oko 32-36 m². Prostrane i uređene u savremenom stilu, s pogledom na more ili marinu. Predviđene za 2-3 osobe (bračni ili dva kreveta i pomoćni ležaj ili dečji krevetac).

    Junior suite pogled golf teren

    Oko 42-44 m². Prostrani, kombinovani dnevni boravak i spavaća soba, sa bračnim ili dva kreveta i sofom, predviđeni za 2-4 osobe. Imaju pogled na golf teren.

    Junior suite pogled more/marina

    Oko 42-44 m². Prostrani, kombinovani dnevni boravak i spavaća soba, sa bračnim ili dva kreveta i sofom, predviđeni za 2-4 osobe. Imaju pogled na more ili marinu.

    Family soba pogled golf teren

    Oko 42-44 m². Spavaća soba i dnevni boravak su odvojeni kliznim vratima (bračni ili dva kreveta i dve sofe), predviđeni za 2-4 osobe. Pogled na golf teren.

    Family soba pogled more/marina

    Oko 42-44 m². Spavaća soba i dnevni boravak su odvojeni kliznim vratima (bračni ili dva kreveta i dve sofe), predviđeni za 2-4 osobe. Pogled na more ili marinu.

    Executive suite pogled golf teren

    Oko 56-65 m2. Imaju odvojen deo za spavanje, prostranu dnevnu sobu i veliki balkon. Predviđeni za 2-4 osobe, bračni ili dva kreveta i sofe. Pogled na golf teren.

    Executive suite pogled more/marina

    Oko 56-65 m2. Imaju odvojen deo za spavanje, prostranu dnevnu sobu i veliki balkon. Predviđeni za 2-4 osobe, bračni ili dva kreveta i sofe. Pogled na more ili marinu.

    Luxury suite pogled golf teren

    Oko 68-86 m2. Imaju odvojenu spavaću sobu i dnevnu sobu sa sofom ili pomoćnim ležajem. Spavaće sobe imaju kadu sa hidromasažerima, a u neke imaju i tuš kabine. Predviđene za 2-4 osobe. Pogled na golf teren.

    Luxury suite pogled more/marina

    Oko 68-86 m2. Imaju odvojenu spavaću sobu i dnevnu sobu sa sofom ili pomoćnim ležajem. Spavaće sobe imaju kadu sa hidromasažerima, a u neke imaju i tuš kabine. Predviđene za 2-4 osobe. Pogled na more ili marinu.

    Website: www.portocarras.com

    REZERVACIJA

    1. Dan: ulazak u hotel posle 14:00h.

    2. Dan do poslednjeg dana: Slobodni dani za odmor i individualne aktivnosti. Usluga prema programu putovanja
    poslednji dan boravka: napuštanje hotela do 9:00h.

    Kraj programa

    PORTO CARRAS MELITON ***** – Neos Marmaras – Sithonia
    Po osobiUsluga20/05-15/0616/06-30/0601/07-14/0715/07-28/0729/07-21/08
    01/10-10/1018/09-30/0903/09-17/0922/08-02/09
    Deluxe Jednokrevetna soba pogled na golfXND122152186219244
    Deluxe Jednokrevetna soba more /marina pogledXND144175207241266
    Deluxe soba pogled na golfXND7491110128145
    Deluxe soba more /marina pogledXND89102122140156
    Junior suite pogled na golfXND102127153182206
    Junior suite more /marina pogledXND114139163189211
    Deluxe family  soba pogled na golfXND109138166196219
    Deluxe family  soba more /marina pogledXND124150177203229
    Executive suite pogled na golfXND133160190220247
    Executive suite more /marina pogledXND150181214248277
    Luxury suite pogled na golfXND162194231268300
    Luxury suite more /marina pogledXND175211250288322
    Min.br noći12225
    Popusti i doplate
    1.  dete 0-11,99  god.-100%-100%-100%-100%-100%
    2.  dete 0-11,99  god.-100%-100%-100%-100%-100%
    3.odrasla-25%-25%-25%-25%-25%
     Doplata (po osobi)
    polupansion (odrasli)1313131313
    polupansion (deca 2-11,99 god)66666
    Pun pansion(odrasli)2525252525
    Pun pansion(deca 2-11,99 god)1313131313
    Rani buking40%40%40%40%40%
    Važi za rezervacije do31/12/2016
    Važi za boravak20/05-31/10/2017
    Rani buking30%30%30%30%30%
    Važi za rezervacije do31/01/2017
    Važi za boravak20/05-31/10/2017
    Rani buking25%25%25%25%25%
    Važi za rezervacije do28/02/2017
    Važi za boravak20/05-31/10/2017
    Rani buking20%20%20%20%20%
    Važi za rezervacije do31/03/2017
    Važi za boravak20/05-31/10/2017
    Napomena : Prilikom prijave na recepciju hotela obavezan je depozit u iznosu od 500 eur ili se daju podaci sa kreditne kartice.
    USLUGA U SOBAMA  (plaćanje na recepciji)
    dečiji krevetacbesplatanWi-Fibesplatan
    A/CbesplatanSefbesplatan
    MAKSIMALNI BROJ OSOBAMin.br .osobamax br.osobamax br.odraslihmax br.decemax br.beba
    Jednokrevetna soba pogled golf11100
    Jednokrevetna soba pogled more/marina11100
    Deluxe soba pogled golf23310
    Deluxe pogled more/marina23310
    Junior suite pogled golf24320
    Junior suite pogled more/marina24320
    Deluxe Family soba pogled golf24320
    Deluxe Family soba pogled more/marina24320
    Executive suite pogled golf24320
    Executive suite pogled more/marina24320
    Luxury suite pogled golf24320
    Luxury suite pogled more/marina24320

    • Cena aranžmana je izražena u eur po osobi / sobi, plaća se u dinarskoj protivvrednosti po prodajnom kursu ProCredit banke na dan uplate.
    • Dinarski deo aranžmana iznosi 1500,00 dinara za odraslu osobu. Deca do 11,99 godina ne plaćaju dinarski deo.

    CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
    • smeštaj u odabranom hotelu po odgovarajućoj usluzi navedenoj u vaučeru

    CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
    • Međunarodno zdravstveno osiguranje.
    PREPORUKA AGENCIJE JE DA PUTNIK POSEDUJE OVU VRSTU OSIGURANJA
    • Individualne troškove putnika
    • Prevoz do odredišta


    PLAĆANJE SE VRŠI U DINARSKOJ PROTIVVREDNOSTI PO PRODAJNOM KURSU ZA DEVIZE PROCREDIT BANKE NA DAN UPLATE!

    • Rezervacije hotela se vrše tako što je potrebno uplatiti 40%, a ukoliko je putovanje bližnjeg datuma od 15 dana, u tom slučaju se uplaćuje kompletan iznos aranžmana. Konačna potvrda se dobija najkasnije do 48 sati (ne računajući vikend – subota/nedelja i neradne dane) po uplati akontacije. Ukoliko rezervacija ne bude potvrđena od strane hotela, celokupan iznos akontacije se vraća. U slučaju ranog bukinga avansna uplata iznosi 50%.
    • Troškovi druge promene već potvdjenih rezevacija su 1500 dinara po rezervaciji.


    NAČIN PLAĆANJA ARANŽMANA:
    1. 40% prilikom rezervacije, ostatak od 60% najkasnije 10 dana pre putovanja
    2. 40% prilikom rezervacije, a ostatak od 60% u jednakim mesečnim ratama čekovima građana najkasnije do 15.12.2017.
    3. Platne kartice (Visa, Dina, Master, Maestro)
    4. Potrošački krediti banaka od 3-24 meseca, a na osnovu profature koja mora biti realizovana najkasnije 10 dana pred put.

    Cena je garantovana samo za uplatu kompletnog iznosa. U suprotnom, garantovan je samo iznos akontacije. U slučaju promena na monetarnom tržištu ili tržištu roba i usluga agencija zadržava pravo korekcije cena, izmene programa putovanja ili otkaza putovanja.


    NAPOMENE:
    • Cene iz tabele su po osobi u evrima
    • Cena podrazumeva najam odabrane smeštajne jedinice, studija ili apartmana
    • Sva plaćanja se vrše u dinarskoj protivvrednosti po prodajnom kursu ProCredit banke na dan uplate
    • Putnici mogu da se odluče za vrstu usluge samo prilikom rezervacije aranžmana

    NAPOMENE:
    • Putnici se sami javljaju na recepciju i smeštaju u hotel uz vaučer dobijen u agenciji, na osnovu uputstva za sopstveni prevoz. U slučaju nemogućnosti da pronadju ugovoreni hotel, u obavezi su da kontaktiraju predstavnika agencije na telefon koji se nalazi na vaučeru.
    • Organizator ima pravo da otkaže putovanje usled prebukiranosti hotela ili nepredviđenih okolnosti na koje turistička agencija nije mogla da utiče, s tim sto je organizator u obavezi da ponudi alternativni smeštaj u drugom objektu iste ili više kategorije.
    • O raspodeli soba (spratnost, br.sobe, pogled ) gostima odlučuje hotelijer po dolasku i prijavi gosta na recepciji.
    • Kasni dolazak: hoteli čuvaju rezervacije za sobe do 18.00h na dan dolaska. Ukoliko dolazite nakon ovog vremena, trebate nas obavestiti o tom kasnom dolasku najkasnije 48 h pre početka boravka. U protivnom, hoteli imaju pravo izdati sobu(e) drugim gostima te neće uvažiti zahteve za naknadu troškova.
    • Dress code / pravila oblačenja: Obavezan je “dress code” za vreme obroka u restoranima u svim hotelima od 3* do 5*.
    • Organizator nije odgovoran za realizaciju fakultativnih lokalnih izleta predstavnika ino partnera.
    • Organizator ima pravo da u prvim i poslednjim smenama, kada hotel može biti zatvoren zbog nedovoljne popunjenosti, pomeri datum započinjanja usluge ili ponudi alternativni hotel za isti datum boravka.
    • Smeštaj iz ove ponude registrovan je, pregledan i standardizovan od strane Nacionalne turističke asocijacije zemlje u kojoj se nalazi. Opis destinacija i smeštaja dostupan je u agenciji ili na web-stranici www.modena.travel
    • Opisi smeštajnih objekata su informativnog karaktera. Za eventualna odstupanja i kvalitet usluge u okviru smeštajinih objekata, organizator putovanja ne snosi odgovornost, jer to isključivo zavisi od smeštajih objekata.
    • Modena Travel zadržava pravo da propiše i drugačije uslove plaćanja za pojedine promotivne ponude, kao i za zaposlene u firmama sa kojima zaključi poseban ugovor.
    • Minimalan broj putnika za relalizaciju putovanja nije potreban, aranžmani su individualni, putnici sami biraju vreme i dužinu boravka.

    Vizni režim: Svi putnici, državljani Srbije, koji poseduju nove biometrijske (crvene) pasoše, mogu putovati BEZ VIZA u skladu sa odlukom Saveta Ministara EU.
    Svi ostali putnici koji koriste pasoše izdate od strane drugih država u obavezi su da se sami informišu o viznom režimu zemlje u koju putuju.

    • Putnici sami snose odgovornost za lična putna dokumenta i njihovu validnost.
    • Maloletna deca bez pratnje roditelja moraju imati overenu saglasnost roditelja pri prelasku granice.
    • Molimo Vas da pažljivo pročitate Opšte uslove putovanja.
    • Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Modena Travel doo, licenca OTP 490/2010 od 03.03.2010.

    Tripotamos

    Tripotamos je plaža duga 1km. Udaljena je oko 14km od Nikitija prema Neos Marmarasu i nalazi se neposredno posle Lagomandre, zapravo tačno između Lagomandre i kampinga Castello. U pitanju je peščana plaža koja se sastoji iz dva dela. Plaža ima odličan pristup sa magistrale, ali s obzirom da je u blizini nadaleko čuvena Lagomandra, Tripotamos je vrlo slabo posećena. Iako nema najfiniji pesak, već nešto krupniji, a voda nije tirkizna kao na Lagomandri, plaža Tripotamos je sasvim pristojna i za preporuku. Idealna je za sve koji nisu ljubitelji komercijalnih i vrlo posećenih plaža, već žele mir.

    Lagomandra

    Ovo je jedna od najpoznatijih i napopularnijih plaža na Sitoniji. Locirana 13km južno od Nikitija i 7km severno od Neos Marmarasa lako je dostupna turistima iz oba letovališta. Duga je preko 1km i podeljena na dva dela malim stenovitim rtom.
    Severni deo plaže je najpopularniji. U zaleđu plaže se nalaze borovi i prirodan hlad, ali plaža je odlično organizovana i uređena (nosilac je Plave Zastave) tako da, pored toga što možete postaviti svoje suncobrane i ležaljke, isto to možete i da iznajmite. Lagomandra je peščana plaža sa peskom i u vodi, što je sjajno za najmlađe kupače i porodice.

    Gradska plaža Neos Marmaras

    Gradska plaža u Neos Marmarasu je prijatno iznenađenje za vas. Veoma duga sa tirkiznom i vrlo čistom vodom. Duž plaže je drvored tako da ima i prirodnog hlada. Veći deo plaže je na raspolaganju posetiocima sa sopstvenom opremom, a jedan deo je uređen te su u tom delu brojni beach barovi sa ležaljkama i suncobranima koji se dobijaju uz poručeno piće ili sendviče. U svakom slučaju plaža je dosta dugačka pa na njoj nema nesnosne gužve ni u avgustu (s tim sto se u avgustu desi da voda bude zaprljana). U okviru kafića postoje tuševi koje mogu koristiti svi posetioci. U zaleđu plaže postoje i restorani.

    Porto Carras Meliton Thalasso & Spa Neos Marmaras, Grčka

    Your overall Rating of this property

      Booking Number

      Pin Code

      Title of your review

      Your review

      What sort of Trip was this?

      • Business
      • Couples
      • Family
      • Friends
      • Solo
      Pitajte nas!
      Pitajte nas!
      Pitanja, nedoumice, problemi? Ovde smo da vam pomognemo!
      Povezivanje...
      Nijedan od naših operatera nije trenutno dostupan. Pokušajte ponovo kasnije. Hvala na strpljenju!
      Naši operateri su trenutno zauzeti. Pokušajte ponovo kasnije! Hvala na strpljenju!
      :
      :
      :
      Imate pitanja? Pišite nam!
      :
      :
      Ova prepiska je završena!
      Was this conversation useful? Vote this chat session.
      Good Bad

      Send this to friend